YÖNETİM’İN MESAJI

“İnsanlığın varoluşundan bu yana gelişimi hiç durmadan devam eden ve dünyanın lokomotif sektörü olan inşaat sektöründe var olmanın gururunu yaşarken, özellikle deprem bölgesinde olan ülkemize, mühendislik nosyonlarını kullanarak hizmet etmek, bizim en önemli görevlerimiz arasında olacaktır. Herkesin hak ettiği sağlam, modern ve konforlu bir yaşam için çalışıyor; sadece yapı inşa etmiyoruz ayrıca inşa ettiğimiz yapıya hayat da veriyoruz.”

TARİHÇE

Derebeyi İnşaat firmasının kurucuları olan Yılmaz Ailesi, inşaat sektöründeki faaliyetlerine 1963 yılında başlamışlardır. Şirketimizin Onursal Başkanı olan Çetin Yılmaz, kendi kurduğu Kral İnşaat ile başta İzmir olmak üzere Ege ve Marmara bölgelerinde TCDD il ve ilçe tren istasyonlarının inşası ve restorasyonu, ilçe belediye hizmet binası, kültür merkezi, sergi salonları gibi kamusal inşaatlarla birlikte çok sayıda özel konut projesini de hayata geçirmiştir.

Sektörde üçüncü kuşağa giren Yılmaz Ailesinin, özellikle yeniden yapılanan inşaat sektöründe dinamizmini simgeleyen bir diğer firmasıdır.

MİSYONUMUZ

Öncelikle kurulduğumuz yer olan İzmir ve Ege Bölgesinde öncü birer firma olmak ve ülkede pek çok noktada kalitenin imzasını atmak öncelikli kuruluş amaçlarımızdır. Bu doğrultuda ülke gelişimine katkıda bulunmak ve sektörde belli bir kalite çizgisiyle kendimizden söz ettirmek başlıca hedeflerimizdendir.

Daima gelişen teknolojiyi takip ederek, halkımıza günümüz mühendislik kriterlerine uygun yapılar kazandırmak, en önemli varoluş sebebimizdir.

VİZYONUMUZ

“Yapıya hayat verir…” felsefesiyle yola çıkan firmamız, her bir projeye münferit ve özel bir önem vererek çalışır. Çünkü, projenin büyüklüğü ne olursa olsun, sahibine teslim edildiği gün orası artık sadece bir yapı değil bizim büyük ailemizin yeni bir üyesi olmuş demektir.

Derebeyi İnşaat